piątek, 13 marca 2009

o Poluni


Pola czuje się bardzo dobrze, ostatnie wyniki morfologii dobre. Co cieszy podwójnie, gdyż nie zmieniły się one na skutek chemii. Super! Jedynie co to "średnio" z apetytem u Poluni.

Lekarz operujący jest zadowolony z przeprowadzonej operacji i uważa, że w 100% zrobił wszystko co było do zrobienia od strony laryngologiczno-chirurgicznej. (Wielkie Dzięki Panie Doktorze!). A resztę leczenia pozostawia onkologom. Teraz to oni muszą znaleźć sposób na "wypędzenie paskuda".
Polunia jest w domku i to bardzo dobra wiadomość!
Co do dalszych kosztów leczenia:
jedno jest w 100% pewne leczenie lekiem (tzn sam lek) avastin nie jest refundowany przez NFZ i nie ma na to szans. Koszt leczenia Rodzice Poli poznają w ciągu najbliższych dni i niezwłocznie tutaj o tym napiszmy. Z pieniędzy, które są na koncie Fundacji Rodzice chcieli zapłacić w pierwszej kolejności fakturę za leczenie w Niemczech. Jednak w tej sytuacji "plan może ulec zmianie". Jak tylko poznamy koszt leczenia avastinem to napiszemy ile jest pieniędzy na kontach Poli (Fundacja, PayPal itp) i jakie są plany "podziału" tych pieniędzy na te dwie priorytetowe sprawy". Póki co na pewno nie ma "nadmiaru" (w każdej chwili mogą się również pojawić inne koszty, oby nie!). My nie zakładamy innej opcji niż ta, że Pola niedługo będzie zdrowiutka jak ryba i będzie wreszcie można zająć się plastyką twarzy - to kolejny ogromny koszt. Także "nadmiar na koncie" chyba nigdy nie powstanie...ale w końcu tylu nas tu jest, że może i to życzenie się spełni:)) Póki co musi być na najbliższe leczenie.

Wyjątkowa rzecz zagościła na naszej aukcji charytatywnej dla Poluni.
Mianowicie- oryginalna koszulka piłkarska Lecha Poznań z autografami wszystkich piłkarzy tego klubu.
Ta wspaniała koszulka została podarowana specjalnie na naszą aukcję przez Rafała Murawskiego.
W tej koszulce reprezentant Polski rozegrał kilka meczy.
Jest ona naprawdę piękna w związku z czym zapraszam do solidnej licytacji!!!


Zachęcamy do licytacji i zapraszamy na inne nasze aukcje!!!


http://www.allegro.pl/item579529251_koszulka_pilkarska_lecha_poznan_dla_poli_ch.html

KOCHANI MOŻNA WYSYŁAĆ SMSki, z których dochód zostanie przekazany na leczenie POLI!!


SMS O TREŚCI SERDUSZKO NA NR 7116 SMS dla POLI koszt 1,22 !!!