wtorek, 15 września 2009

Wieści z oficjalnej strony Poluni:

Naszą Księżniczkę pożegnamy w poniedziałek 14 września.

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w Sztumie o godzinie 12 w Kościele św. Anny, a o 11.30 połączymy się wszyscy w modlitwie różańcowej - również w Kościele.

Po Mszy św. odprowadzimy naszą Bohaterkę na Cmentarz Parleta.


Poluniu, tak naprawdę to nie powiemy "żegnaj" .... powiemy "do zobaczenia" ....


Słowami, które pisaliście tutaj na stronie pożegnaliśmy wczoraj Pole....zostały one w imieniu wszystkich Przyjaciół Poli przeczytane podczas Ceremonii - dla Naszej Małej Księżniczki........

Poluniu, nasza Mała Księżniczko,

prosiliśmy Pana o cud dla Ciebie, a On dał nam ten cud w Twojej osobie. Zesłał Ciebie na chwilkę, jako Aniołka na Ziemię, abyś swoją obecnością rozkochała w sobie wiele ludzkich serc. Abyśmy przypomnieli sobie co to wiara, nadzieja, modlitwa. Czym jest dar zdrowia, spokoju, rodziny, miłości, macierzyństwa , ojcostwa.
Nie potrafiliśmy Tobie pomóc, za to Ty każdego dnia zmieniałaś nasze życie, pozwalałaś nam zrozumieć, co jest w nim ważne i piękne, złączyłaś w modlitwie setki osób.
Pamiętamy Twoje słowa, że prawdziwych Bohaterów nic nie boli&.Ty byłaś i jesteś dla nas Bohaterką, Małą uśmiechniętą Księżniczką.
Teraz w domu Pana masz już też na pewno wymarzone włosy do kostków i bawisz się z innymi Aniołkami.
A my tutaj, na ziemi będziemy czekać na spotkanie z Tobą i zmieniać świat na lepszy, tak jak Ty nas tego nauczyłaś nasza Mała Wielka Bohaterko.
Poluniu....
Co Ciebie spotkało
To i nas nie minie....
Ty już jesteś w domku,
My jeszcze w gościnie...

Do zobaczenia nasza Mała Księżniczko!

http://www.youtube.com/watch?v=gaxPZ9OneAU
Sprawy przyziemne i organizacyjne.

Pytacie z co ze stroną Poluni, oraz z photoblogiem. Będą istniały... W jakiej formie jeszcze nie wiadomo, ale będą.

Nie wyobrażam sobie usunięcia, bo przecież mała Księżniczka była, jest i będzie w naszych sercach!


Padła również propozycja założenia Fundacji... Wczoraj w rozmowie z Rodzicami rozmawialiśmy także to tym, że byłoby wspaniale, aby kontynuować dzieło naszej Bohaterki i tak jak ona zmieniała nas, zmieniać teraz naszymi rękoma i uśmiechem świat na lepszy. Jest nas tutaj wielu i mamy ogromny potencjał, którego chyba nie możemy zmarnować. Przede wszystkim mieliśmy i mamy wspaniałą nauczycielkę. W najbliższych tygodniach będziemy również nad tą sprawą myśleć i rozmawiać.

W tym miejscu podziękujemy także, ze wszystkie ostatnie wpłaty na kwiaty, nekrolog, wieniec ... do wglądu pozostają wszystkie dokumenty rozliczeniowe. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Tosią.

Prosimy zaglądajcie na stronę Naszej Bohaterki, bo chociaż ona patrzy na nas już z góry, to my wszyscy tutaj jesteśmy spadkobiercami tego co Księżniczka zaczęła....

Brak komentarzy: